Kované chodby: 75+ vybraných interiérů na křižovatce užitnictví a aristokracie

Kované chodby: 75+ vybraných interiérů na křižovatce užitnictví a aristokracie

Zadržená konstrukce vstupní plochy v paletě písku

Zadržená konstrukce vstupní plochy v paletě písku

Chcete-li vybrat racionální řešení interiéru, člověk stráví spoustu času. Seznamuje se s mnoha designéry, navštíví obchody s nábytkem, čte články o moderních řešeních od profesionálů a tak dále. Nejtěžší etapou designu prostoru je volba obecného stylu a výběr nábytku. Dnes má mnoho lidí tendenci poskytovat své domovy co nejpůvodnější, dodržovat pravidla individuálního přístupu a různé nuance zdůraznění. Ve stejném trendu - přesně kované výrobky. To je důvod, proč budeme podrobněji zvážit nejpopulárnější stylové směry a jemnosti výběru podobný nábytek a povrchové úpravy.

 • Který styl si vybrat?
 • Nábytkové prvky a jejich odrůda
Symetrie a závažnost čar v černobílém provedení

Symetrie a závažnost čar v jednobarevném provedení haly

Kov ve výzdobě haly bude zdůrazňovat jeho funkčnost a přesnost geometrie

Kov v dekoraci bude zdůrazňovat jeho funkčnost a přesnost geometrie

Kování - nejlepší řešení pro všechny klasické interiéry

Kování - nejlepší řešení pro všechny klasické interiéry

Interiér malého sálu

Možnost malého neoklasického sálu

Krásné schodiště - nádherná interiérová výzdoba v klasickém stylu

Kroucené schodiště - nádherná interiérová výzdoba v klasickém stylu

Který styl si můžete vybrat pro kované chodby?

Pokud se rozhodnete klasický styl nebo něco elegantně rafinovaného, ​​určitě to nebude litovat. Koneckonců každý detail v místnosti bude důrazně a racionálně zdůrazněn. Vzhledem k hlavním směrech práce s touto místností stojí za pozornost několik základních stylů:

 • Klasika. Tento směr není nikdy zastaralý a vždy zůstává v trendu. Prostřednictvím racionálně navrženého designu můžete v krátké době dosáhnout vysoce kvalitního výsledku. Klasické kování hraje důležitou roli, vyžaduje konstrukci četných struktur a prvků. Při kované úpravě se používají i ty nejmenší detaily - od police až do podlaha.
 • Baroko - rafinovanější stylový směr, který umožňuje dosáhnout optimálního výsledku při návrhu prostoru. Používá jej pozoruhodní lidé a nedávno tento styl začal být využíván zástupci střední třídy kvůli širokému spektru podrobností v této oblasti.
Luxusní černobílý interiér s elegantním stolem

Luxusní černobílý design s elegantním stolem

Interiér ve stylu podkroví

Interiér ve stylu podkroví

Zajímavé doplňky z kovu zdobí interiér

Nezapomeňte použít originální kovové doplňky

 • Francouzské interiéry. Toto rozhodnutí přinese do vašeho pokoje skutečný šik, pokud to chcete jen vy. V této zemi, nad jejíž rozlohy hrdlo věží jedna z nejvyšších věží na světě, se kování používá již mnoho let. Můžete si vybrat libovolný nábytek a stylizovat pokoj podle vlastního uvážení.

Kované chodby - ztělesnění vašich snů do reality. Jsou vhodná v každém, dokonce i v nejmenším bytě a v domě. Zbývá jen vybrat si nábytek - a splní se sny o krásném útulném domě!

Nábytkové prvky a jejich odrůda

Toto starověké řemeslo - kování - dostala dostatečně širokou distribuci a několik let zpět, jako by se znovu narodila. V každém městě působí mistři v kovářství a jeho výsledky jsou často působivé. Po dlouhé dokonalosti dovedností se naučili krásnou výrobu různých interiérových předmětů, které jsem po mnoho let spokojen s majiteli. Moderní obchody nabízejí regály, závěsy, podnosy a rámy v jakémkoliv stylu. Ale oni jsou všichni spojeni tím, co se děje na základě stejné technologie.

Moderní vnitřní chodba s kovovým věšákem

Moderní vnitřní chodba s kovovým věšákem

Krásný závěs pro chodbu

Kompaktnější verze - nástěnná

Kované závěsy ve vnitřku bytu

V závislosti na způsobu umístění jsou vybrány stěnové a podlahové prvky. Pokud zvážíte možnosti pro konečnou úpravu, použijte barevné, leštěné výrobky a varianty patina. Takové návrhy jsou dlouhé, ale vyžadují speciální metody zpracování. V závislosti na konstrukčních prvcích mohou být závěsy oddělené, v kombinaci se zrcadlem, a také společné části s policemi. Umělecký design může být také cokoliv. Podle druhů materiálů jsou kombinace kombinace a celokovové.

Takový závěs je vhodný pro venkovský dům

Takový závěs je vhodný pro venkovský dům

Malý moderní věšák na oděvy

Malá moderní verze

Kované háky pro eleganci v domě

V závislosti na použitém materiálu jsou háky založené na kování jednoduché a umělecké. Kupující je může objednat na základě osobních náčrtků. Kované předměty přitahují pozornost v interiéru každého pokoje, takže stojí za to být opatrný ohledně jejich výběru. Nejčastěji se ve výrobním procesu používají různé materiály - mosaz, měď, černý kov. Metody tváření za studena a za tepla se tradičně používají.

Vintage háčky v moderním designu

Vintage háčky v moderním designu

Styling a konzole pro exkluzivní styl

Jsou to běžné výrobky kombinovaného typu. Rám je kovaný a police jsou vyrobeny ze skla. Používají se také dřevěné varianty. Ale existují výjimky: regály se mohou skládat z kovu a dalších prvků. Podle zvláštností vnitřního uspořádání mohou být nástěnné a podlahové. Ve skutečnosti mohou být zaměřeni na skladování klobouků, bot, jiných drobností. Mohou být celokovové a mohou být kombinovány s dalšími možnostmi.

Konzola, zrcadlo a lustr, navzdory různému způsobu dekorace, harmonizují dohromady

Konzola, zrcadlo a lustr, navzdory různému způsobu dokončení, dokonale harmonizují dohromady

Stojan na deštníky

V posledních letech se tyto prvky nábytku staly populární kvůli lepšímu životu lidí. Proto si můžete vybrat dekorativní interiér z obrovské rozmanitosti, a to všechno určitě zdobí váš život. Získáte příležitost objednat si takový stojan, který vám bude líbit - jsou prezentovány v široké škále a jejich styl představuje skutečnou jedinečnost.

Závěs s podstavcem pro deštníky

Závěs s podstavcem pro deštníky

Rámy a rámečky: pro nejvíce stylové

1

Stále více lidí raději vyrábí hrany pro různé výrobky. Mohou to být fotografie, fotografie, zrcadla. Pokud chcete vytvořit harmonický obraz na vlastní chodbě, možná budete muset koupit několik takových předmětů a krásný rám pro nikoho se nestalo nadbytečným. Koneckonců, kované prvky - zaručují spolehlivost a dlouhou životnost vašeho domova. Totéž lze říci o rámci pro fotografie, které mohou být zastoupeny v celé řadě stylů.

Příslušenství a osvětlení

Dnes příslušenství jsou prezentovány v široké škále a každý produkt může mít přímou roli při zlepšování kvality interiéru. Skutečným "zvýrazněním" vašeho domova budou zajímavé zdroje světla. Stejně jako ostatní kované prvky, lampy jsou nabízeny v široké škále. Je důležité, aby byly všechny odlišné a mohou být vyrobeny na základě individuálních objednávek.

Malé kované žárovky v prostorné chodbě

Malé kované žárovky v prostorné chodbě

Stoly a konzoly

Všechny z nich, vyrobené na základě kované základny, lze rozdělit do několika základních kategorií. To přímo jídelní stoly, články v časopisech, stejně jako možnosti konzoly - stoly kombinované s policemi. Množství návrhů ohromí vaši fantazii, takže stojí za to vyhodnotit několik možností najednou a vyzdvihnout produkt, který jistě potěší. V poslední době jsou na špičce módy oblíbené konzoly, které získaly své místo v interiéru. Jsou instalovány na zdi, kde je volný prostor.

Elegantní stůl pro chodbu

Elegantní kovový stůl pro chodbu

Stůl s elegantními nohama z kovu v moderním interiéru

Stůl s kovovými nohama v moderním interiéru

Kov a kování jsou ideální pro všechny možnosti národního designu

Kov a kování jsou ideální pro všechny možnosti národního designu

Kazety a truhly

Samozřejmě je neuvidíte v každé chodbě. Pokud je pro vás v pokoji pokoj, pak s největší pravděpodobností vy a Vaši hosté budete s tímto rozhodnutím nadšeni. Produkty mohou být použity jako obchody, stejně jako pro ukládání určitých věcí. Za účelem vytvoření harmonického vnitřního obrazu je věnována zvláštní pozornost detailům. Zdůraznit obecný styl je upřednostnit kované příslušenství. Nechť klíč, vyrobený na podobném základě, se stane kulminačním okamžikem.

Výhody kovaného nábytku pro chodbu

Použitím takových produktů uvnitř svého interiéru můžete dosáhnout mnoha cílů. Navíc nábytek takového plánu má mnoho výhod:

 • trvanlivost;
 • univerzálnost;
 • síla;
 • vznešený vzhled;
 • ekologická čistota;
 • nenáročná péče;
 • exkluzivita.

Racionální přístup k designu prostoru vám zaručuje pohodlí, klid a nádhernou atmosféru na chodbě. Pokud jste se rozhodli zdobit celý interiér v tomto stylu, měli byste upřednostnit služby odborníků.

Prakticky otevřené dveře ve vnitřku ve stylu eklektiky

Prakticky otevřené dveře ve vnitřku ve stylu eklektiky

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 79 = 88

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:


map